STRONA INFORMACYJNA STOWARZYSZENIA ABSOLWENTÓW WYDZIAŁU ELEKTRYCZNEGO POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

 

aktualności

Trwa weryfikacja naszej bazy mailowej.

Prosimy o przesłanie maila ze swojego adresu z tematem: Baza do sawe@doen.pl. W treści wystarczy podać nazwisko i (ewentualnie) rok ukończenia studiów.

Wszystkim Koleżankom i Kolegom, którzy nadesłali swoje dane, dziękujemy!

Uruchomiona została strona LISTA SAWE, są na niej tylko nazwiska. Bazy mailowej nie ma na serwerze.

nasze archiwum

Każdy z nas posiada w swoim domowym archiwum pamiątkowe zdjęcia, zdjęcia z uczelni, zdjęcia z balów, z prywatek, z różnych wycieczek i eskapad. Chcemy, z okazji 90. rocznicy Naszego Wydziału, zbudować wirtualną galerię przedstawiającą wszystko to, co z nim było i jest związane. Liczymy na Wasze zaangażowanie!

©Krzysztof A. Sukiennik ‘2010-2016

Prosimy o dzielenie się swoimi uwagami i opniami w KSIĘDZE GOŚCI.

Otrzymujemy miłe i interesujące maile od naszych Koleżanek i Kolegów. Będziemy je publikować w dziale LISTY DO SAWE.

DROGIE KOLEŻANKI I KOLEDZY!


Nasza baza kontaktów została znacznie uszczuplona. Wiele adresów jest już nieaktualnych, a nowych prawie nie przybywa.

Ponieważ już niebawem czekają nas ważne jubileusze, czyli 20 lat od założenia SAWE, a później 100-lecie Wydziału Elektrycznego, chcemy w związku z nimi być w kontakcie z jak największą rzeszą Koleżanek i Kolegów. Oczywiście poza największymi imprezami jest też wiele innych koleżeńskich spotkań, o których chętnie zawiadamiamy.


Zwracamy się więc z gorącym apelem o uaktualnianie lub potwierdzanie swoich adresów mailowych wysyłając maila na adres sawe@doen.pl (z tematem BAZA, w treści imię, nazwisko i rok ukończenia), lub o kontakt z Anną Śmietanowską (501 223 382) aby otrzymywać powiadomienia SMS


SAWE przystępuje do organizacji obchodów Międzynarodowego Dnia Elektryki. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.


Przygotowujemy się do obchodów 100-lecia Wydziału Elektrycznego PW i poszukujemy sponsorów dla działalności naszego Stowarzyszenia.

Koleżanki i Koledzy z rocznika „1965-1971”


Już niespełna tydzień do naszego spotkania: 22 kwietnia (sobota), godz. 16, Stołówka Centralna PW, Warszawa, ul. Rektorska 2, pomiędzy Gmachem Elektroniki i budynkiem ITB, czyli po przeciwnej stronie ul. Nowowiejskiej niż Gmach Główny. Wybraliśmy to miejsce, ponieważ na terenie naszego wydziału nie ma możliwości zorganizowania tak licznego spotkania - zgłosiło się i opłaciło udział ponad 120 osób. Informujemy, że pod linkiem:


https://www.dropbox.com/sh/hs9c39jjwpr9473/AADgB_JecRScx3NS-m4Er39La?dl=0


jest już 418 zdjęć z czasów studiów, 70 ze spotkania w Stodole i 45 naszych obecnych fotografii, a także 9 historii absolwentów.


Cieszymy się na spotkanie i pozdrawiamy serdecznie, do zobaczenia!


SKO (Samozwańczy Komitet Organizacyjny) w składzie: Krzysztof Cichowski, Jan Jedliński, Marek Kibler, Jacek Kosim, Henryk Koszczuk, Andrzej Lankauf, Mikołaj Patejuk, Krzysztof Strożek, Kazimierz Śnitek, Ryszard Zając.