STRONA INFORMACYJNA STOWARZYSZENIA ABSOLWENTÓW WYDZIAŁU ELEKTRYCZNEGO POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ


 
 

aktualności

Trwa weryfikacja naszej bazy mailowej.

Prosimy o przesłanie maila ze swojego adresu z tematem: Baza do sawe@doen.pl. W treści wystarczy podać nazwisko i (ewentualnie) rok ukończenia studiów.

Wszystkim Koleżankom i Kolegom, którzy nadesłali swoje dane, dziękujemy!

Uruchomiona została strona LISTA SAWE, są na niej tylko nazwiska. Bazy mailowej nie ma na serwerze.

nasze archiwum

Każdy z nas posiada w swoim domowym archiwum pamiątkowe zdjęcia, zdjęcia z uczelni, zdjęcia z balów, z prywatek, z różnych wycieczek i eskapad. Chcemy, z okazji 90. rocznicy Naszego Wydziału, zbudować wirtualną galerię przedstawiającą wszystko to, co z nim było i jest związane. Liczymy na Wasze zaangażowanie!

©Krzysztof A. Sukiennik ‘2010-2016

Prosimy o dzielenie się swoimi uwagami i opniami w KSIĘDZE GOŚCI.

Otrzymujemy miłe i interesujące maile od naszych Koleżanek i Kolegów. Będziemy je publikować w dziale LISTY DO SAWE.

DROGIE KOLEŻANKI I KOLEDZY!


Nasza baza kontaktów została znacznie uszczuplona. Wiele adresów jest już nieaktualnych, a nowych prawie nie przybywa.

Ponieważ już niebawem czekają nas ważne jubileusze, czyli 20 lat od założenia SAWE, a później 100-lecie Wydziału Elektrycznego, chcemy w związku z nimi być w kontakcie z jak największą rzeszą Koleżanek i Kolegów. Oczywiście poza największymi imprezami jest też wiele innych koleżeńskich spotkań, o których chętnie zawiadamiamy.


Zwracamy się więc z gorącym apelem o uaktualnianie lub potwierdzanie swoich adresów mailowych wysyłając maila na adres sawe@doen.pl (z tematem BAZA, w treści imię, nazwisko i rok ukończenia), lub o kontakt z Anną Śmietanowską (501 223 382) aby otrzymywać powiadomienia SMS


ODEZWA DO KOLEŻANEK I KOLEGÓW KTÓRZY ZACZYNALI STUDIA W 1972 ROKU A NIEKTÓRZY NAWET SKOŃCZYLI JE PO 5 LATACH CZYLI W 1977 ROKU.


Szanowni Koledzy i Koleżanki,


Chyba czas się spotkać ponownie. W tym roku mija 45 lat od rozpoczęcia przez nas studiów i (dla sporej części z nas) 40 lat od ich zakończenia. Widzieliśmy się w sporym gronie 15 lat temu. Wydaje nam się, że było to miłe spotkanie i odnowiły się stare znajomości. Wiele się w naszym życiu od zakończenia studiów zadziało i chyba warto o tym pogadać, popatrzeć na dawno nie widziane twarze, usłyszeć zapomniane głosy.


Samozwańczy (jak zwykle) komitet organizacyjny ustalił datę spotkania na 14 październiku 2017. Spotkamy się w auli Gmachu Elektrycznego o godzinie 16:00. Chcemy rozpocząć właśnie tam, gdzie spędziliśmy sporo czasu w czasie naszych studiów. Planujemy spotkanie z dostępnymi profesorami (rok temu na podobnym spotkaniu był prof. Flisowski) i wykład jednego z obecnych profesorów. To nas odmłodzi. Potem przeniesiemy się do klubu absolwenta w Gmachu Głównym na poczęstunek, oglądanie zdjęć, wspominki, rozmowy.


W ciągu ostatnich kilkunastu tygodni udało nam się dotrzeć do wielu osób nie tylko w kraju, ale i zagranicą, sprawdzić ich e-maile i telefony, ale nadal mamy luki zarówno w pełnej liście osób zaczynających z nami studia jak i w aktualnych kontaktach. Prosimy wszystkich zainteresowanych nie tylko o zgłaszanie się do nas, ale także przetrzepanie własnej pamięci i odszukanie osób z roku, z którymi utrzymujecie kontaktu i przekazanie ich nam. Nie ma problemu jak się będą dublować.

Chcielibyśmy aby było nas jak najwięcej, nieważne co obecnie robimy, jaką mamy pozycję, czy dorobiliśmy się rodziny (rodzin), dzieci, wnuków – ważne, że byliśmy kiedyś razem, przeżywaliśmy wspólnie zdane i niezdane egzaminy – pomagaliśmy sobie w nauce, wspieraliśmy się nawzajem. Warto sobie to przypomnieć.Potencjalne koszty spotkania:

Dziekan obiecał wypożyczenie sali za darmo natomiast będziemy ponosić koszty spotkania w klubie absolwentów i cateringu wraz z alkoholem tamże. Szacujemy, że te koszty nie przekroczą 150-200 zł na osobę. Będziemy zbierali fundusze na ten cel albo przez Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Elektrycznego (SAWE) albo przez Fundację, szczegóły będą w oficjalnym zaproszeniu na spotkanie.


Prosimy o podawanie kontaktów do siebie (e-mail + telefon komórkowy) do samozwańczych trojga organizatorów tego spotkania:

Pawła Mączyńskiego – p.maczynski@sae.com.pl ; tel. 502462837

Andrzeja Walczyny - andrzej.walczyna@pl.abb.com ; tel. 601316206

Mirosławy Zerki (Szydłowskiej) - miroslawa.zerka@zumtobelgroup.com ; tel. 608333271


Do zobaczenia w jak najszerszym gronie.


Mirka, Andrzej, Paweł